Naklejki na ścianę w kuchni – czy to dobry pomysł?

Niedroga dekoracja naklejkami do kuchani

Jednym z największych plusów naklejek na ścianę w kuchni jest ich cena. Już za kilkanaście złotych można kupić oryginalny element dekoracyjny, który nada pomieszczeniu oryginalnego charakteru. Naklejki są świetną alternatywą obrazów czy fotografii zawieszanych na ścianach.

Szerokie przeznaczenie

Kolejną zaletą tych elementów ozdobnych jest ich zastosowanie – naklejki na ścianę do kuchni można umieścić na ścianie w kuchni w przeróżnych miejscach.

 

 

Dom

Niektórzy mówią, że sercem domu jest kuchnia. To tutaj rodzina spotyka się przy wspólnym gotowaniu i niekiedy spożywaniu posiłków. Tu parzy się ulubioną kawę lub gorącą herbatę. Podobno najlepsze imprezy kończą się właśnie w kuchni! Umileniem spędzenia czasu w tym pomieszczeniu mogą być naklejki w formie graficznej w postaci obrazków ulubionych potraw czy napojów. Ciekawym rozwiązaniem jest także naklejenie napisu „Smacznego” w 12 językach.

Restauracja

Naklejki na ścianę świetnie sprawdzą się nie tylko w domowej kuchni. To także wyjątkowa dekoracja różnego rodzaju restauracji oraz punktów gastronomicznych. Naklejki z obrazkami kucharzy, sztućców oraz innych akcesoriów kuchennych podkreślą charakter restauracji. Dla zapominalskich kucharzy w ofercie znajdują się nawet naklejki z przepisem na kruche ciasto.

Kawiarnia

Dla wielu osób dobra kawa to podstawa do dobrego rozpoczęcia dnia, pracy czy rozmowy. Naklejki w postaci filiżanki, ziarenek kawy lub wydobywającego się z kubka aromatu świetnie pasują do każdej kawiarni.

Zakrywamy plamy!

Dekoracje w postaci naklejek ściennych do kuchni spełniają nie tylko funkcję estetyczną, ale również praktyczną. W różnych sytuacjach mogą uratować pomieszczenie lub cały lokal przed remontem. Choć rozwiązanie może wydawać się nieoryginalne, to na pewno jest sprawdzone. Mała lub większa plama na ścianie w kuchni może być z powodzeniem zakryta naklejką. Należy jednak pamiętać o tym, aby dokładnie odtłuścić powierzchnię przed przyklejeniem dekoracji.

 

 

Zasady na ścianie w kuchni

W wielu gospodarstwach domowych przestrzega się pewnych, niepisanych zasad. Łatwiej jest dotrzymywać pewnych obietnic, gdy są one spisane oraz widoczne. Świetnym pomysłem jest zakup naklejek określających takie zasady. Kuchnia, jako jedno z najczęściej odwiedzanych pomieszczeń w domu jest natomiast świetnym miejscem, żeby te zasady umieścić. Od dzisiaj w Twojej kuchni może znaleźć się przepis – jednak nie kulinarny, ale „na szczęście”. W składnikach znajdują się uniwersalne wartości, takie jak: nadzieja, przyjaźń, dobry humor czy radość. Ta oryginalna dekoracja wprowadzi wyjątkową atmosferę do każdego, kuchennego zakątka.

Do innych pomieszczeń

Dostępne w ofercie Kuźni Grafiki naklejki na ścianę sprawdzą się także w innych pomieszczeniach związanych z kulinariami. Specjalne oznaczenia graficzne, jak wino z kieliszkami, sztućce, garnki, filiżanka kawy czy babeczka mogą zawisnąć w domowej spiżarni, winiarni czy pozostałych pomieszczeniach, w których przechowuje się pyszne zapasy.

Niedrogie, oryginalne, trwałe – to tylko niektóre cechy naklejek na ścianę do kuchni. Wybierz choćby jedną, a przekonasz się, jak łatwy jest montaż tych dekoracji oraz jak wiele funkcji mogą one pełnić w Twojej kuchni.